کمیته دارت استان همدان

علی خوشبو - مسئول کمیته دارت استان همدان

 
اولین دوره مسابقه فصلی 91-92
نویسنده : علی خوشبو - ساعت ٢:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢٤
 

اولین دوره مسابقه فصلی ( تابستان ) در فصل 92-91 با محاسبه امتیاز رنکینگ کشوری در روزهای پنجشنبه دوم شهریور ماه برای بانوان و جمعه سوم شهریور ماه برای آقایان در سالن دارت مجموعه شهید کشوری استان تهران برگزار خواهد شد .

1- مسابقات در رده سنی آزاد به صورت انفرادی برگزار می گردد .

2- مسابقات بصورت سه لگ از پنج لگ 501 امتیازی دبل پایان می باشد . دور اول مسابقات به صورت گروهی و از هر گروه دو نفر به جدول تک حذفی راه پیدا می کنند .

3- کلیه بانوان بازیکن دارت با حجاب کامل شامل مانتو ، شلوار پارچه ای ، مقنعه ، هدبند ، ساعدبند ، کفش زنانه مشکی ( حداکثر پاشنه 5 سانت ) در مسابقه حاضر شوند .

4-کلیه آقایان بازیکن دارت با لباس دارت شامل پیراهن و تی شرت یقه دار ، شلوار پارچه ای ، و کفش رسمی در مسابقات حاضر شوند .

تذکر : بازیکنانی که با شلوار گرمکن ورزشی و شلوار جین و کفش اسپرت ( کتانی ورزشی ) حضور پیدا کنند از شرکت در مسابقه جلوگیری به عمل می آید .

5- همراه داشتن کارت بیمه ورزشی دارت سال 1391 و کارت ملی یا شناسنامه الزامی خواهد بود .

6- مبلغ ورودی 000/100 ریال می باشد که در محل سالن اخذ می شود .

7- ساعت ثبت نام مسابقات از 8:00 صبح لغایت 8:45 در سالن برگزاری مسابقه خواهد بود .

8- قرعه کشی بازیکنان راس ساعت 9 صبح روز برگزاری مسابقه انجام می گردد .

9- مسابقات راس ساعت 9:15 صبح برگزار خواهد شد .

10- مکان مسابقه سالن دارت مجموعه شهید کشوری واقع در تهران - ابتدای اتوبان حقانی - سمت راست - مجموعه ورزشی شهید کشوری - روبری زمین تنیس می باشد .

11- جوایز مسابقات از محل ثبت نام تامین خواهد شد .

12- شرکت برای کلیه علاقه مندان و بازیکنان آزاد می باشد و هیچ گونه محدودیتی ندارد .

توضیح اینکه در این مسابقات که بصورت فصلی و در چهار دوره که به مدت یکسال به طول خواهد انجامید ، 4 نفر برتر در مجموع رنکینگ این چهار دوره به اردوی انتخابی تیم ملی سال آینده دعوت خواهند شد .

* جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره همراه 09123036964 آقای مهدی شایسته ، دبیر انجمن دارت تماس حاصل فرمایید .


 
 
کارت هوشمند ورزشی - کارت عضویت
نویسنده : علی خوشبو - ساعت ٤:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢۳
 

کارت هوشمند ورزشی - کارت عضویت

 

در راستای تحقق چشم انداز ، اهداف و راهبردهای سند توسعه ورزش دارت ، این انجمن با همکاری بانک ملی و شرکت خدماتی مربوطه ، نسبت به راه اندازی سامانه هوشمند ورزش دارت با صدور کارت الکترونیکی بانکی و عضویت عکس دار اقدام کرده است که نحوه ثبت نام و صدور کارت و امتیازات و مزایایی طرح در زیر می آید  . لذا به منظور تحقق اهداف کلان ورزش دارت کمیته دارت استانها می بایستی ضمن معرفی یک نفر مسئول ترتیبی اتخاد نمایند تا در استان ها و شهرستان های تابعه درخصوص جمع آوری مدارک لازم و ارسال جهت صدور کارت هوشمند ورزش دارت اقدام لازم صورت پذیرد . بنابراین از این پس برای تمامی ورزشکاران جهت در یافت حکم مربیگری - داوری و شرکت در کلیه مسابقات ، همراه داشتن کارت هوشمند انجمن الزامی است و کمیته صدور احکام انجمن دارت کشور از این پس فقط برای دارندگان کارت هوشمند ورزشی احکام صادر می نماید .

نحوه ثبت نام و مزایای صدور کارت هوشمند ورزش دارت


الف- مزایا و امتیازات کارت هوشمند ورزش دارت:

۱)       کارت صادره شاخص هویت و عضویت فرد در انجمن دارت ( دارای عکس ، اطلاعات شخصی ، آرم انجمن و بانک) می باشد.

۲)       استفاده از خدمات بانکی کارت عابر بانک ملی(کارت دو منظوره حساب بانکی شخصی اعضاء با قابلیت اتصال به شبکه شتاب بانکی)
  
3)      مجوز ثبت نام دارندگان کارت در کلیه رویدادها و مسابقات و دوره ها آموزشی ( توجیهی ، مدرسی ، مربیگری ، داوری و ...)  و همایش های انجمن دارت کشور

4)      امکان واریز کلیه حقوق و حق الزحمه های کارکنان و دست اندکاران انجمن از طریق عابر بانک ملی ( اعم مسئولین ، مدیران ، کارکنان ، مدرسین ، مربیان ، داوران ، ورزشکاران و ... )

5)      شرکت در قرعه کشی هدایا و جوایز از طریق کمیته امور اقتصادی و بازاریابی انجمن

ب-مدارک ثبت نام :

۱)       تکمیل فرم ثبت نام و صدور کارت هوشمند ورزش دارت

۲)       تکمیل فرم درخواست کارت عابر بانک ملی سیبا ( اشخاص حقیقی)

۳)       یک قطعه عکس ۴*۳ رنگی پرسنلی با زمینه سفید

۴)       رونوشت تمام صفحات شناسنامه

۵)       رونوشت (پشت و رو ) کارت ملی

6)      رونوشت کارت بیمه ورزشی دارت

7)      خلاصه رزومه و سوابق کاری و ورزشی ( در یک صفحه )

8)     رونوشت مدارک قهرمانی ، مربیگری ، مدرسی ، داوری ، باشگاهی  و ملی

9)     مبلغ هزینه صدور کارت و حق عضویت سالیانه جمعاً 000/120 ریال می باشد که هنگام دریافت مدارک با ارائه رسید دریافت خواهد شد .


 
 
اتمام اردوی دوم تیم ملی دارت جمهوری اسلامی ایران
نویسنده : علی خوشبو - ساعت ۳:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/۱٩
 

اردوی دوم تیم ملی دارت با هدف آماده سازی هر چه بیشتر بازیکنان و انتخاب نفرات برتر ( 4 آقا و 2 خانم ) جهت اعزام به مسابقات آسیا و اقیانوسیه که در مهر ماه سال جاری در شهر داروین استرالیا برگزار خواهد شد , به مدت یک هفته از روز شنبه مورخ بیست و چهارم تیرماه در شهرستان گرمسار آغاز گردید و تا پنجشنبه شب با اجرای مراسم اختتامیه با حضور جناب آقای فاضلی و همچنین رئیس اداره امور ورزش و جوانان گرمسار و اهداء هدایایی از طرف ایشان به بازیکنان شایسته این مرز و بوم به طول انجامید .

این اردو با توجه به گرمای شدید شهرستان گرمسار از کیفیت بالایی چه از لحاظ تمرینات و چه از لحاظ مهمان نوازی مسئولین این شهرستان برگزار گردید و از نظر جناب آقای مهدی شایسته که این اردو و اردوی گذشته نیز زیر نظر ایشان برگزار گردید دارای تفاوتهای قابل لمسی از لحاظ سطح بازی بازیکنان , علی الخصوص بانوان بود که به گفته ایشان امیدواریم این تغییرات را در مسابقات آسیا و اقیانوسیه به مرحله اجرا در آورده و بتوانیم به یاری خدا پس از اعزام به این مسابقات , بازی های خوبی را به نمایش گذاشته و درآینده ای نه چندان دور حامل خبرهای خوشی برای ایران و مردم ایران زمین باشیم .

 

 

 

 


 
 
دعای جوشن کبیر
نویسنده : علی خوشبو - ساعت ۳:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/۱٩
 

دعای جوشن کبیر از ادعیه ای است که عمیقا توحید را در روح و جان می دمد. هزار اسم و هزار قدم است. هزار تا یک قدم بین انسان و معبود. هزار بار سخن گفتن با معبود با هزار عبارت لطیف و زیبا و هزار بار رجوع به حضرت دوست.

 

یَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ یَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ یَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ یَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ یَا غِیَاثَ مَنْ لا غِیَاثَ لَهُ یَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ یَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ یَا مُعِینَ مَنْ لا مُعِینَ لَهُ یَا أَنِیسَ مَنْ لا أَنِیسَ لَهُ یَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَهُ

 (28) اى پشتیبان کسى که پشتیبان ندارد اى پشتوانه آن کس که پشتوانه ندارد اى ذخیره آن کس که ذخیره ندارد اى پناه آن کس که پناهى ندارد اى فریادرس آنکس که فریادرس ندارد اى افتخار آن کس که مایه افتخارى ندارد اى عزت آنکس که عزتى ندارد اى کمک آنکس که کمکى ندارد اى همدم آنکس که همدمى ندارد اى امان بخش آنکس که امانى ندارد

 

یَا مَنْ هُوَ فِی عَهْدِهِ وَفِیٌّ یَا مَنْ هُوَ فِی وَفَائِهِ قَوِیٌّ یَا مَنْ هُوَ فِی قُوَّتِهِ عَلِیٌّ یَا مَنْ هُوَ فِی عُلُوِّهِ قَرِیبٌ یَا مَنْ هُوَ فِی قُرْبِهِ لَطِیفٌ یَا مَنْ هُوَ فِی لُطْفِهِ شَرِیفٌ یَا مَنْ هُوَ فِی شَرَفِهِ عَزِیزٌ یَا مَنْ هُوَ فِی عِزِّهِ عَظِیمٌ یَا مَنْ هُوَ فِی عَظَمَتِهِ مَجِیدٌ یَا مَنْ هُوَ فِی مَجْدِهِ حَمِیدٌ

 (35) اى که در پیمانش وفادار و اى که در وفا کردن به پیمانش نیرومند است اى که در نیرومندیش بلند مرتبه است اى که در عین بلند مرتبه اى نزدیک است اى که در عین نزدیکى دقیق است اى که در عین دقت بزرگوار است اى که در عین بزرگوارى با عزت است اى که در عین عزت با عظمت است اى که در عین عظمتش برجسته است اى که در عین برجستگى ستوده است

 

یَا مَنْ إِلَیْهِ یَهْرُبُ الْخَائِفُونَ یَا مَنْ إِلَیْهِ یَفْزَعُ الْمُذْنِبُونَ یَا مَنْ إِلَیْهِ یَقْصِدُ الْمُنِیبُونَ یَا مَنْ إِلَیْهِ یَرْغَبُ الزَّاهِدُونَ یَا مَنْ إِلَیْهِ یَلْجَأُ الْمُتَحَیِّرُونَ یَا مَنْ بِهِ یَسْتَأْنِسُ الْمُرِیدُونَ یَا مَنْ بِهِ یَفْتَخِرُ الْمُحِبُّونَ یَا مَنْ فِی عَفْوِهِ یَطْمَعُ الْخَاطِئُونَ یَا مَنْ إِلَیْهِ یَسْکُنُ الْمُوقِنُونَ یَا مَنْ عَلَیْهِ یَتَوَکَّلُ الْمُتَوَکِّلُونَ

 (43) اى که به سویش گریزند ترسناکان اى که به او پناه برند گنهکاران اى که او را مقصود قرار دهند بازآیندگان اى که بسوى او   روند پارسایان اى که بدو پناه برند سرگردانان اى که به او همدم شوند خواستاران اى که به دوستیش افتخار کنند دوستان اى که در گذشت او طمع دارند  خطاکاران اى که به ذکر او آرامش پذیرد دل یقین داران اى که بر او توکل کنند توکل کنندگان


 
 
جام رمضان 91
نویسنده : علی خوشبو - ساعت ٢:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/۱٩
 

جام رمضان

در استان البرز و ایلام برگزار شد

مسابقه دارت انتخابی جام رمضان

یک دوره مسابقه دارت انتخابی جام رمضان با هدف انتخابی نفرات برتر جهت اعزام به قهرمانی کشور در استان البرز و ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن دارت کشور نفرات  برتر به مسابقات قهرمانی کشور دعوت خواهند شد. گفتنی است این دوره از مسابقات در  تاریخ های 23 و 24 شهریور ماه در تهران برگزار خواهد شد. در ذیل گزارش کاملی که مسئولین محترم روابط عمومی در استان تهیه کرده اند،درج می گردد.

 

نفرات برتر مسابقات دارت استان ایلام

یک دوره مسابقه دارت انتخابی استان جام رمضان در تاریخ۱۴ مرداد ماه با حضور تعدادی از علاقه مندان این رشته در سالن دارت هیئت انجمن های ورزشی استان ایلام واقع در مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی ایلام برگزار شدکه در پایان آقایان

مقام اول؛ نصراله امراییُ

مقام دوم؛ بهمن عبدولی

مقام سوم؛ مجتبی علی رحمی

به ترتیب عناوین اول تا سوم را تصاحب کردند و احکام قهرمانی خود را تحویل گرفتند.

گفتنی استمحمد مهدی روان به عنوان دارت انداز زیر۱۶سال نیز انتخاب شد.

 

نفرات برتر مسابقات دارت استان البرز

الف- (بانوان)

به گزارش روابط عمومی کمیته دارت استان البرز مسابقات جمعه ،بعداز افطار از ساعت 21:45 و با حضور 10نفر از بانوان ورزشکار استان البرز در 4 گروه بصورت گروهی و تک حذفی برگزار شد که تا ساعت 2:15 بامداد به طول انجامید.

در پایان با اهدای جایزه نقدی و حکم قهرمانی از نفرات برتر بشرح زیر تجلیل بعمل آمد:

مقام اول: خانم آزاده غله دار  

مقام دوم: خانم محبوبه جعفر پور

مقام سوم: خانم پروانه محتشم 

مقام چهارم: خانم افروز قدسی 

ب-(برادران)

مسابقات برادران نیز پنجشنبه مورخه91.5.12  از ساعت 21:45 با سخنان دبیر کمیته دارت استان البرز آقای علی قدسی و با حضور پر شور 28نفر از بازیکنان دارت استان البرز برگزار شد.

مقام اول؛ آقای مهدی هوشمندان

مقام دوم؛ آقای محمد هوشمندان

مقام سوم؛ آقای پژمان منافی

مقام چهارم؛ آقای فرزاد احمدی   

در پایان مسابقات از نفرات برتر با اهداء جوایز نقدی وحکم قهرمانی تجلیل بعمل آمد

همچنین آقایان امیر علی محبی وسید عماد الدین مهری بترتیب نفرات اول ودوم زیر 16سال انتخاب شدند

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

کسب عنوان نخست جام رمضان توسط محمد علی روشن بین از استان قم

در پنجشنبه شب مورخ  12 مرداد ماه 1391 راس ساعت 22 یک دوره مسابقه جام رمضان بین 32 نفر در سالن دارت مجموعه شهید کشوری تهران صورت گرفت که پس از انجام رقابتهای گروهی در 8 گروه 4 نفره , و راهیابی 2 نفر از هر گروه به جدول حذفی نتایج ذیل حاصل شد .

نفرات شرکت کننده در این مسابقه بدین شرح بوده است :

مهدی شایسته - حمید رضا مومنی - مازیار موسوی - مهدی کنانی - حسین اعرابی - محمد علی روشن بین - سعید ستایش - جمشید ابوالحسنی - حسین خان محمدی - رسول شهرابی - نادر قهاریان - حمید کبودانی - علی اسماعیلی - سجاد جهانگیری - علی مراد قلی - سعید روغنی - مجتبی علی رحمی - پارسا پاکجو - مجید زورمند - محمد رضا شریف پور - مهدی شریف پور - مهدی ناجی - محسن رضاییان - علی ناجی - علی عطایی - محسن بیگدلی - محمد مصلحی - میثم احمدیان - مهدی گودرزی - عبدالعظیم گودرزی - داریوش رضایی - سید کمال موسوی پور

در پایان این رقابتها نفرات به شرح ذیل مشخص و جوایز نقدی نیز دریافت نمودند :

مقام اول : محمد علی روشن بین از استان قم  مبلغ 650.000 ریال

مقام دوم : حسین اعرابی از استان اصفهان مبلغ 400.000 ریال

مقام سوم : حمید رضا مومنی از استان تهران مبلغ 150.000 ریال

 

 

در جمعه شب نیز مورخ  13 مرداد ماه 1391 راس ساعت 22 بین خانمها زهرا شهرام نیا و مهری حیدری نیز مسابقه ای برگزار گردید که در نهایت خانم شهرام نیا مقام نخست را از آن خود نمودند .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

اردوی آماده سازی تیم ملی دارت کشور در ماه مبارک رمضان لغو شد

طی بخشنامه‌ای از سوی فدراسیون انجمن‌های ورزشی کشور برگزاری کلیه مسابقات و اردوهای تیم‌های ورزشی در راستای تقویت ارزش‌های اخلاقی و دینی، در ماه مبارک رمضان لغو شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن دارت جمهوری اسلامی ایران، با استناد به این بخشنامه اردوی آماده سازی تیم ملی دارت کشور جهت اعزام به مسابقات آسیا و اقیانوسیه که پیش از این قرار بود در روزهای ۲۱-۲۷ خرداد ماه سالجاری برگزار شود، لغو و به زمان دیگری موکول می‌گردد.

لازم به ذکر است که زمان و مکان اردوی آماده سازی تیم ملی متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

جام رمضان

زمان , شرایط و نحوه برگزاری مسابقات جام رمضان

با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان , یک دوره مسابقه جام رمضان در سطح کشور و بصورت استانی ( غیر از استان تهران ) با هدف انتخاب نفرات برتر استانها جهت اعزام به مسابقه قهرمانی کشور که در تاریخهای 23 و 24 شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد , بصورت گروهی و حذفی و به روش سه لگ از پنج لگ دبل پایان( Best of 5 ) درروز پنجشنبه مورخ 12/05/1391( آقایان ) وروز جمعه مورخ 13/05/1391 ( بانوان ) راس ساعت 21:30 زیر نظرانجمن دارت جمهوری اسلامی ایران توسط کمیته های دارت هر استان برگزار می گردد .

شرایط شرکت در مسابقه به شرح ذیل می باشد :

1- ورود برای تمام افراد بلامانع است . ( در دو رده سنی بزرگسالان و نوجوانان ( زیر 16 سال ) )

2- مبلغ ورودیه مسابقات 000/20 ریال ( دو هزار تومان)که صرف هزینه برگزاری مسابقات خواهد شد .

3- گروه بندی ها در مقابل بازیکنان و بصورت قرعه کشی صورت خواهد گرفت .

4- مسابقات راس ساعت 21:30 در تاریخ های یاد شده شروع خواهد شد .

5- چهار نفر اول به عنوان تیم ( الف ) استان خود در مسابقات قهرمانی کشور شرکت نموده و چهار نفر دوم نیز به عنوان بازیکن ذخیره در تیم ( ب ) آن استان ثبت خواهند شد که در صورت نیاز و صلاحدید مسئولین مربوطه به عنوان یار کمکی به استانهای دیگر در این مسابقات شرکت داده خواهند شد .

6- یک نفر نوجوان ( زیر 16 سال – متولدین سال 1375 به بعد ) جهت بازیکن ( الف ) آن استان بابت شرکت در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور و همچنین یک نفر نوجوان دیگر به عنوان بازیکن ( ب ) آن استان ثبت خواهد شد که در صورت نیاز و صلاحدید مسئولین مربوطه به عنوان یار کمکی به استانهای دیگر به این مسابقات اعزام خواهد شد .

لازم به ذکر است که زمان و مکان انتخابی نفرات برتر استان تهران متعاقباً توسط مسئول کمیته دارت استان تهران اعلام خواهد شد .

 

 
 
اردوی آماده سازی تیم ملی دارت کشور در ماه مبارک رمضان لغو شد
نویسنده : علی خوشبو - ساعت ۱:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/۱٠
 

اردوی آماده سازی تیم ملی دارت کشور در ماه مبارک رمضان لغو شد

طی بخشنامه‌ای از سوی فدراسیون انجمن‌های ورزشی کشور برگزاری کلیه مسابقات و اردوهای تیم‌های ورزشی در راستای تقویت ارزش‌های اخلاقی و دینی، در ماه مبارک رمضان لغو شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن دارت جمهوری اسلامی ایران، با استناد به این بخشنامه اردوی آماده سازی تیم ملی دارت کشور جهت اعزام به مسابقات آسیا و اقیانوسیه که پیش از این قرار بود در روزهای ۲۱-۲۷ خرداد ماه سالجاری برگزار شود، لغو و به زمان دیگری موکول می‌گردد.

لازم به ذکر است که زمان و مکان اردوی آماده سازی تیم ملی متعاقبا اعلام خواهد شد


 
 
زمان , شرایط و نحوه برگزاری مسابقات جام رمضان91
نویسنده : علی خوشبو - ساعت ۱:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/۱٠
 

زمان , شرایط و نحوه برگزاری مسابقات جام رمضان

با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان , یک دوره مسابقه جام رمضان در سطح کشور و بصورت استانی با هدف انتخاب نفرات برتر استانها جهت اعزام به مسابقه قهرمانی کشور که در تاریخهای 23 و 24 شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد , بصورت گروهی و حذفی و به روش سه لگ از پنج لگ دبل پایان( Best of 5 ) درروز پنجشنبه مورخ 12/05/1391( آقایان ) وروز جمعه مورخ 13/05/1391 ( بانوان ) راس ساعت 21:30 زیر نظرانجمن دارت جمهوری اسلامی ایران توسط کمیته های دارت هر استان برگزار می گردد .

 

شرایط شرکت در مسابقه به شرح ذیل می باشد :

1-    ورود برای تمام افراد بلامانع است . ( در دو رده سنی بزرگسالان و نوجوانان ( زیر 16 سال ) )

2-   مبلغ ورودیه مسابقات 000/20 ریال ( دو هزار تومان)که صرف هزینه برگزاری مسابقات خواهد شد .

3-   گروه بندی ها در مقابل بازیکنان و بصورت قرعه کشی صورت خواهد گرفت .

4-  مسابقات راس ساعت 21:30 در تاریخ های یاد شده شروع خواهد شد .

5-   چهار نفر اول به عنوان تیم ( الف ) استان خود در مسابقات قهرمانی کشور شرکت نموده و چهار نفر دوم نیز به عنوان بازیکن ذخیره در تیم ( ب ) آن استان ثبت خواهند شد که در صورت نیاز و صلاحدید  مسئولین مربوطه به عنوان یار کمکی به استانهای دیگر در این مسابقات شرکت داده خواهند شد .

6-   یک نفر نوجوان ( زیر 16 سال متولدین سال 1375 به بعد ) جهت بازیکن ( الف ) آن استان بابت شرکت در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور و همچنین یک نفر نوجوان دیگر به عنوان بازیکن ( ب ) آن استان ثبت خواهد شد که در صورت نیاز و صلاحدید مسئولین مربوطه به عنوان یار کمکی به استانهای دیگر به این مسابقات اعزام خواهد شد .


 
 
جابجایی سالن دارت همدان
نویسنده : علی خوشبو - ساعت ۱:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٥/۱٠
 

جابجایی سالن دارت همدان

مشکلات با تربیت بدنی

جهت گرفتن سالن جدید -

تعطیلی مسابقات دارت جام رمضان

تعطیلی تمرین بازیکنها و هنر جویان