کمیته دارت استان همدان

علی خوشبو - مسئول کمیته دارت استان همدان

 
ممنوعیت بازی کردن بازیکنان غیر بومی
نویسنده : علی خوشبو - ساعت ۱:۳٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٦/٢۳
 

 

ممنوعیت بازی کردن بازیکنان غیر بومی در تیم های استانی

     بازی کردن، بازیکنان غیر بومی در غالب تیم های استانی که فاقد ترکیب کاملی می باشند، ممنوع است.

     به گزارش روابط عمومی انجمن دارت کشور در پی آیین نامه جدید بازی های قهرمانی دارت کشور در سال 1391، مهدی شایسته دبیر انجمن دارت کشور با اعلام این خبر گفت: بر اساس خبرهای رسیده مبنی بر جابجایی بازیکنان غیر بومی در تیم های استان ها به این وسیله اعلام می شود که هیچ کمیته ای استانی  حق استفاده از ورزشکاران غیر بومی را ندارد حتی اگر تنها با یک بازیکن شرکت کند.

     وی ادامه داد:این تصمیم به این دلیل گرفته شد که بتوانیم در سال های آتی استان هایی که در زمینه گسترش و فرهنگ سازی غیر فعال عمل کرده اند را در جهت جذب بازیکن و آموزش بازیکنان حرفه ای ترغیب  و فعال کنیم.

     این مقام مسوول افزود: اگر تیم شرکت کننده استانی در یک مسابقه، تعداد شرکت کنندگانش کمتر از یک تیم کامل 4 نفره باشد، کلیه بازی هایی را که نیاز به تیم کامل دارد را از دست می دهد .

     شایسته در خصوص عدم شرکت بعضی از استان ها به دلیل نداشتن هیچ بازیکنی در مسابقات قهرمانی کشور اظهار داشت:استا نهای مورد نظر میتوانند در صورت علاقه با هماهنگی رئیس هیات آن استان و انجمن دارت کشور تیمی را جهت شرکت در مسابقات معرفی کنند.

     دبیر انجمن دارت کشور در پایان تاکید کرد که همراه داشتن معرفی نامه از هیات استان خود جهت شرکت در قهرمانی کشور الزامی است.