93

هفته دهم لیگ برتر PDC 2014 ، پنجشنبه شب در سالن "موتورپوینت آرنا" شهر "شفیلد" آغاز شد.

جدول اولین دوره مسابقه جام برترین های دارت نهایی

پس از مشخص شدن حضور 32 نفر ورزشکار دارت انداز مرد و 16 بانوی دارت انداز در پنج دوره ی رنکینگ کشوری جدول این مسابقات نهایی شد .

بازگشت مرد شماره 1 دارت جهان "مایکل فن گرون" به صدر جدول

هفته هشتم لیگ برتر PDC 2014 ، در شهر دوبلین برگزار شد. جایی که رقابت برای بقا درلیگ در فاصله یک هفته مانده به پایان دور رفت و حذف 2 نفر انتهای جدول ، دیدنی و نفس گیر دنبال شد.

تلاش "تیلور" برای بقا در لیگ برتر

در هفته ششم لیگ برتر ، "فیل تیلور" با شکست "دیو چیزنال" با نتیجه 7-5 (لگ) ، به دومین پیروزی این فصل خود دست یافت. "تیلور" که در 5 هفته نخست چهار شکست را پذیرا شده بود و با کسب تنها 2 امتیاز ناباورانه در قعر جدول جای گرفته بود، پنجشنبه شب در " کپیتال اف.ام. آرنا شهر ناتینگهام" به سختی "دیو چیزنال" را از پیش رو برداشت تا مجموعا با کسب 4 امتیاز امیدهای خود را برای بقا در لیگ زنده نگه دارد.

آخرین بازی سال را حافظی برد

چهارمین مرحله زیرگروه فصل 93-92 روز جمعه 23 اسفند ماه سال جاری در خانه دارت شهید کشوری با برتری کامبیز حافظی به پایان رسید .
 

قرعه کشی چهارمین مرحله لیگ زیر گروه فصل 93-92 برگزار شد

قرعه کشی مرحله چهارم لیگ زیر گروه آقایان فصل 93-92 امروز با حضور جمعی از بازیکنان در خانه دارت شهید کشوری برگزار شد .
 

از دل نرود هر آنکه از دیده برفت

یک سال از غروب ناباورانه عزیزمان گذشت، دست تقدیر او را از باغ زندگی جدا کرد و جز مشتی خاک بر ما باقی نگذاشت.

"آدرین لوئیس" قهرمان UK OPEN 2014 شد

در ادامه مسابقات UK OPEN 2014 ، بعد از ظهر روز یکشنبه نهم مارچ سال 1014  ،  8مرد برتر مسابقات در مرحله یک چهارم پایانی به مصاف هم رفتند که در پایان "مایکل فن گرون" ، "تری جنکینز" ، "آدرین لوئیس" و "مروین کینگ" با غلبه بر حریفان به مرحله نیمه پایانی راه یافتند.

مسابقات "UK Open" با حذف زود هنگام تیلور آغاز شد

    بعداز ظهر و عصر روز جمعه گذشته ، مسابقات معتبر "UK Open" (مسابقات آزاد بریتانیا) در "باتلینز ماینهد ریزورت" شهر "سامرست" آغاز شد. جایی که 106 دارت باز حرفه ای در کنار 32 بازیکن آماتور منتخب مرحله انتخابی رقابت خود را برای فتح یکی از معتبر ترین رقابت های PDC آغاز نموده اند.

"سایمون ویتلاک" اولین پیروزی خود را در لیگ برتر 2014 جشن گرفت

مرد شماره یک دارت استرالیا و نفر سوم رنکینگ PDC در پنجمین هفته لیگ برتر 2014 با نمایشی بی نقص موفق شد با شکست، "رابرت تورنتون" ضمن کسب اولین پیروزی در لیگ امسال رکوردی جالب توجه را از خود برجای گذارد.

دارت‌انداز شایسته گیلانی به مقام قهرمانی رسید

پنجمین و آخرین دوره رنکینگ کشوری در فصل 93-92 با حضور 71 ورزشکار آقا به میزبانی کمیته دارت استان فارس برگزار شد.
 

بانوی سخت‌کوش شیرازی به مقام قهرمانی رسید

پنجمین و آخرین دوره رنکینگ بانوان کشور در فصل 93-92 پنج‌شنبه 15 اسفندماه به میزبانی خوب شیراز برگزار شد که دوستداران و علاقمند به دارت یک فینال تمام شیرازی را تماشا کردند.
 

با انجام مراسم قرعه کشی رنکینگ کشوری دارت اندازان حریفان خود را شناختند

به گزارش روابط عمومی در این دوره از مسابقات 71 نفر از آقایان در 32 گروه سه نفره و 52 نفر بانوی دارت انداز در 16 گروه 3 و 4 نفره به رقابت خواهند پرداخت .
 

/ 0 نظر / 17 بازدید