92

مشخص می شود

ششمین و آخرین مرحله از دومین دوره بازی های لیگ زیر گروه و دسته یک بانوان فصل 92-91 جمعه 30 فروردین ماه جاری راس ساعت 8 صبح در سالن دارت ورزشگاه شهید کشوری تهران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی انجمن دارت ، این مسابقات به صورت بازی 501 دبل پایان ( به صورت 3 لگ از 5 لگ ) انجام خواهد شد که در پایان 6 مرحله مسابقه در لیگ زیرگروه، 4 نفر برتر این رنکینگ در فصل آینده در لیگ دسته یک بازی خواهند کرد .
تا پایان دور پنجم در جدول امتیازات مسابقات لیگ دسته یک دارت بانوان کشور، خانم ها مونس برکتی (فارس) و سونیا جرجانی (گلستان) پیشتاز این مسابقات هستند و زهرا شهرام نیا (تهران) نیز در رده سوم قرار دارد.
در جدول زیر گروه بانوان نیز تا پایان مرحله پنجم خانم ها ساجده احمدی (گلستان) و مدینه ملک حسینی (گلستان) و افسر شامخی (لرستان) رده های اول تا سوم را به خود اختصاص داده اند .
مهدی شایسته دبیر انجمن دارت کشور اظهار داشت : طبق اساسنامه لیگ، در صورت تاخیر تا 15 دقیقه بعد از زمان شروع هر بازی ( در لیگ دسته یک) و عدم حضور حریف ، آن بازی برای بازیکن غایب ، غیبت محسوب شده و غیر از واگذاری بازی با نتیجه 2 بر صفر به حریف حاضر ، طبق قوانین غیبت با ایشان برخورد خواهد شد.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

راهیابی 12 نفر ورزشکار دارت به لیگ دسته یک آقایان

 

با انجام مرحله پنجم و پایانی لیگ زیر گروه آقایان ، پرونده فصل 92-91 مسابقات زیر لیگ کشور با راهیابی 12 نفر به لیگ دسته یک بسته شد.

به گزارش روابط عمومی، صبح امروز(23 فروردین ماه) 29 ورزشکار در سالن شهید کشوری در مرحله پایانی لیگ زیر گروه با یکدیگر به رقابت پرداختند که در این دوره از مسابقات آقای محمد مهدی دهقان از استان خراسان رضوی توانست محمد علی روشن بین از استان قم را شکست دهد و ضمن کسب مقام اول این دوره در مجموع نیز طی 5 مرحله با 116 امتیاز جایگاه نخست فصل 92-91 را به خود اختصاص دهد.

گفتنی است، محمد علی روشن بین با توجه به اینکه یک دوره از مسابقات را نیز غایب بود اما در نهایت توانست در مجموع با 108 امتیاز نفر دومی باشد که به لیگ یک پا می گذارد.

براساس این گزارش آقایان مجید رضوانی از استان البرز و احمد رضا مداح از استان فارس نیز به ترتیب با 100 امتیاز و 80 امتیاز نفرات سوم و چهارمی بودند که مجوز شرکت در مسابقات دسته یک فصل 1393-1392 را گرفتند.

این گزارش می افزاید: از سال آینده تعداد ورزشکاران دارت انداز کشور( با توجه به اینکه 4 نفر از بازیکنان لیگ یک به زیر گروه سقوط می کنند) ، تعداد ورزشکاران لیگ یک به 24 نفر افزایش پیدا خواهند کرد.

لازم به یادآوری است که فصل بعدی 92-93 از تیر ماه 1392 آغاز می گردد .

در ضمن برای مشاهده رنکینگ پایانی می توانید به قسمت رنکینگ مراجعه فرمایید .

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

برگزاری آخرین مرحله مسابقات زیر گروه لیگ دارت کشور ( آقایان )

مرحله پنجم و پایانی مسابقات زیر گروه لیگ دارت کشور درفصل 92-91 روز جمعه 23 فروردین ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن دارت کشور تاکنون چهار دوره از این مسابقات جهت راهیابی 12 نفر برتر به لیگ یک برگزار شده است و مرحله پایانی آن نیز روز جمعه 23 فروردین ماه سالجاری راس ساعت 8 صبح در سالن دارت مجموعه ورزشی شهید کشوری برگزار می شود.

بر اساس این گزارش تاکنون محمد مهدی دهقان از استان خراسان رضوی با 92 امتیاز در رده نخست قرار دارد و محمد علی روشن بین از استان قم با 88 امتیاز و مجید رضوانی با 84 امتیاز از استان البرز نیز در مقام های دیگر قرار گرفته اند.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

رییس انجمن دارت کشور:

باید یکی از تیم های برتر دنیا باشیم

رییس انجمن دارت کشور گفت: قبل از هرچیز جا دارد ضایعه تاسف باری که برای دوست و همکار عزیزمان آقای رضا انصاری در واپسین روزهای سال 1391 رخ داد را به خانواده محترم ایشان و نیز جامعه ورزشی دارت کشور تسلیت عرض گفته و خود را شریک غم آنان می‌دانیم.

به گزارش روابط عمومی ،، احمد اسدزادهپس از برگزاری جلسه کمیته فنی روز یکشنبه 18 فروردین ماه ضمن اعلام این مطلب گفت: در سال جدید به دنبال کیفی سازی و ارتقاء ورزش دارت در سطح کشور هستیم و با برنامه ریزی های انجام شده و پس از جلسات متعدد با کمیته فنی و آموزش قرار شد که در سال 92 جهت رشد و ارتقاء این رشته پرمخاطب و جذاب در تمام سطوح سنی، کلاس های توجیهی با استفاده از مربیان ارشد و مجرب انجمن و استفاده از دانش بازیکنان ملی پوش و لیگ برتری در سطوح کشور در دو بخش تئوری و عملی برگزار کنیم و به یاری خداوند متعال پیش از گذشته بتوانیم سطح فنی بازیکنان را به سطح بالاتری برسانیم.

وی ادامه داد: باید تیدیل به یکی از تیم های برتر دنیا بشویم که با پتانسیل های که در کشور موجود است این امر دور از دست نخواهد بود.

این مقام مسوول افزود: برگزاری کلاس های مربیگری و داوری جهت کیفی سازی و علمی سازی و همچنین برگزاری مسابقه بین المللی ، لیگ برتر ، لیگ یک، زیر گروه لیگ و مسابقات متعدد با دارا بودن رنکینگ ملی در استانهای مختلف ، از دیگر برنامه های در دست اقدام می باشد که در تقویم انجمن دارت کشور گنجانده شده است.

اسدزاده گفت: بیش از 95 درصد از برنامه های انجمن -که در تقویم سال 91 درج شده است برگزار گردیده که امیدواریم در سال جدید نیز بتوانیم با همکاری تمامی هیئت استان ها اجرای برنامه های تدوین شده سال 92 را تحقق بخشیم.

وی با اشاره به میزبانی جمهوری اسلامی در سال جاری گفت: یکی از برنامه های ما در سال جدید برگزاری مسابقات جهانی دارت به میزبانی ایران خواهد بود که قصد بنده و دوستانم در انجمن این است که مسابقات باید به گونه ای که شایسته نام ایران اسلامی باشد برگزار گردد .

رییس انجمن دارت کشور همچنین به اعزام تیم ملی به مسابقات برون مرزی در کشور کانادا جهت شرکت در مسابقات جهانی دارت اشاره کرد و گفت: به یاری خدا اگر مشکل خاصی پیش نیاید امسال تیم های ملی مردان و زنان کشورمان به این مسابقات اعزام خواهند شد و برنامه ی بسیار دقیق و کاملی نیز برای آمادگی آنان در اردوهای مختلف طراحی شده است .

این مقام مسوول همچنین در خصوص اعزام نشدن تیم ملی به مسابقات آسیایی سال گذشته استرالیا به خبرنگار ما گفت: لازم به ذکر است قبل از توضیح این پرسش عرض کنم که در ارزیابی از انجمن های کشور یکی از مهمترین امتیازات داده شده به انجمن ها مربوط به مسابقات برون مرزی و کسب موفقیت در آن است و ما هم بیشترین تلاش را برای شرکت تیم ملی انجام میدهیم لذا در این خصوص انجمن دارت کشور تمام سعی و تلاش خود را انجام داده که متاسفانه به دلیل برخی از مسایل نتوانستیم ویزای کشور میزبان را دریافت کنیم . حتی طی نامه ای به فدراسیون جهانی دارت خواستار پا در میانی آنان در این قضیه شدیم که جناب آقای " روی پرایس " نیز با ارسال فکسی به طور رسمی به این انجمن اعلام کردند که با تمام تلاشی که از سوی آنان نیز شده بود به این مهم نتوانستیم دست پیدا کنیم.

اسدزاده در خصوص توجه بیشتر به لیگ تیمی دارت گفت: سال گذشته مرحله رفت پنجمین دوره این مسابقات با شرکت 16 تیم به میزبانی استان سمنان ( شهرستان گرمسار )برگزار شد و با برنامه ریزی که دوستان زحمتکش در کمیته فنی انجام داده اند بنده بسیار به برگزاری این گونه مسابقات خوش بین بوده و هستم و تقاضای ما از باشگاه های کشور این است که با جدیت فراوان در جذب بازیکنان خوب و برتر در سطح کشور بپردازند ، زیرا نتیجه کار کمک زیادی به پشتوانه سازی تیم های ملی خواهد کرد.

وی در باره لیگ برتر و اول نیز گفت: بنده معتقدم رقابت های خوبی در هر دو لیگ ما وجود دارد و فاصله بازیکنان از یکدیگر کم است که با افزایش لیگ یک از 16 بازیکن به 24 بازیکن باعث خواهد شد که در سال های آتی نیز تیم ملی منسجم و قویتری داشته باشیم .

رییس انجمن دارت کشور به مجهزشده سالن شهید کشوری در ایام تعطیلات عید اشاره کرد و گفت: با همکاری خود بازیکنان توانستیم از نظر سخت افزاری و نرم افزاری این سالن را تجهیز کنیم تا مسابقات با کیفیت بیشتری برگزار شود که در همین جا از تمام این دوستان به خصوص آقای شایسته دبیر کوشا و بسیار موفق این انجمن که بدون هیچگونه چشم داشتی به توسعه این رشته بطور شبانه روز در صحنه حاضر بوده کمال تشکر را دارم.

اسد زاده در پایان نیز اظهار داشت : من تمام وبلاگ های موجود و شناخته شده در کشور را در خصوص دارت مطالعه و بازدید می کنم و از تمام دوستان که با انتقاد و پیشنهاد های سازنده ی خود با عث رشد و توسعه این رشته ورزشی که اعتقاددارم متعلق به همین دوستان می باشد، تشکر می نمایم.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد، رابه تمامی عزیزان ورزشکار تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینماییم.

 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انا لله و انا الیه راجعون

 

خبردرگذشت رضا انصاری عزیز ( دبیر سابق و مربی ارزشمند انجمن دارت ) چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست خداوند قرین رحمتش فرماید .

به همین مناسبت مراسم سوم و هفتم آن مرحوم روز سه شنبه 29/12/1391

از ساعت 14 الی 16 در حسینیه امام زمان (عج)

واقع در کرج – جاده فردیس – جاده شهریار – خیابان پیک – میدان مهدیه – خیابان مهدیه شرقی

برگزار می گردد .

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
مرحله پنجم از دومین دوره لیگ دسته یک و زیر گروه بانوان فصل 92-91 برگزار شد

مرحله ی پنجم از دومین دوره لیگ دسته یک و زیر گروه بانوان فصل 92-91 برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی، دبیر انجمن دارت کشور با اعلام این خبر گفت: رقابت های این دوره از مسابقات صبح روز جمعه 18 اسفند ماه سالجاری با حضور 11 نفر در لیگ دسته یک و 15 نفر در زیر لیگ آغاز شد و تا پایان همان روز با انتخاب نفرات برتر به کار خود پایان داد.

وی گفت: در جدول امتیازات مسابقات لیگ دسته یک دارت بانوان کشور(تا پایان مرحله پنجم )، خانم مونس برکتی با 17 بازی و 40 امتیاز در جایگاه اول قراردارد و خانم ها سونیا جرجانی با 15 بازی و زهرا شهرام نیا با 16 بازی به ترتیب هرکدام با 25 و 23 امتیاز و بدون باخت در مکان های دوم و سوم این مسابقات هستند و خانم طاهره یدا.. زاده نیز با 17 بازی و 24 امتیاز در رده بعدی قرار دارد . ایشان یادآور شدند که طبق اساسنامه لیگ , به دلیل غیبت غیر موجه 2 مرحله ای خانم ها مرجان کارگر جدی , زهرا سادات نیک هاشمی و شقایق قدیری نژاد از جدول مسابقات حذف گردیدند و طبق اساسنامه لیگ با آنان برخورد خواهد شد .

دبیر انجمن دارت کشور ادامه داد: در این دوره از مسابقات در لیگ زیر گروه ، خانم ها افسر شامخی ، سمانه ایمانی ، ساجده احمدی و هدیه غله دار پس از غلبه برحریفان خود به مرحله یک چهارم رسیدند که در فینال سرکارخانم ساجده احمدی توانست با نتیجه 3 بر صفر بر سرکارخانم افسر شامخی غلبه کند و برای دومین بار متوالی مقام اول این دوره را بدست بیاورد.

وی همچنین اظهار داشت: در جدول رنکینگ 6 دوره مسابقات دارت لیگ زیرگروه بانوان، سرکار خانم ساجده احمدی با 92 امتیاز ، سرکار خانم مدینه ملک حسینی با 84 امتیاز و سرکار خانم خانم افسر شامخی با 72 امتیاز به ترتیب در مکان های اول تا سوم این رنکینگ قرار دارند .

 

جدول امتیاز مسابقات لیگ دسته یک دارت جمهوری اسلامی ایران - بانوان فصل 92-91

ردیف

نام بازیکن

تعداد
بازی

تعداد
برد

تعداد
باخت

تعداد
مساوی

تفاضل
ست

امتیاز

تفاضل
لگ

1

مونس برکتی

17

11

2

4

18

26

40

2

سونیا جرجانی

15

10

0

5

20

25

53

3

زهرا شهرام نیا

16

7

0

9

14

23

41

4

طاهره یداله زاده

17

9

3

5

12

23

33

5

مریم داودی

17

6

1

10

10

22

24

6

ترانه برکتی

17

4

7

6

-6

14

-8

7

زهرا یزدانخواه

15

4

7

4

-6

12

-18

8

محدثه خوش کار

15

3

6

6

-6

12

-15

9

آزاده غله دار

16

2

9

5

-14

9

-49

10

پروانه محتشم

16

1

10

5

-18

7

-42

11

وجیهه عربی

16

0

11

5

-22

5

-53

 

 

 

جدول رنکینگ 6 دوره مسابقات دارت لیگ زیر گروه بانوان - فصل 92-91

ردیف

رتبه

نام بازیکن

استان

مرحله اول

مرحله دوم

مرحله سوم

مرحله چهارم

مرحله پنجم

مرحله ششم

جمع امتیاز

1

1

ساجده احمدی

گلستان

16

20

/ 0 نظر / 17 بازدید