گردهمایی و مسابقه بزرگ خانوادگی دارت کشور

شهریور ماه سالجاری برگزار می شود

گردهمایی و مسابقه بزرگ خانوادگی دارت کشور

گردهمایی و مسابقه بزرگ خانوادگی دارت کشور همزمان با آخرین روزهای تابستان روز پنج شنبه 30 شهریور ماه سالجاریساعت 19در ایستگاه اول توچال برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی، مهدی شایسته دبیر انجمن دارت کشور با اعلام این خبر گفت: این گردهمایی در راستای فرهنگ سازی؛ افزایش نشاط خانوادگی، تبیین ضرورت توجه بیشتر به این ورزش پرهیجان  برگزار می شود .

وی اظهار داشت:  به منظور ترغیب خانواده ها برای شرکت در این همایش جوایزی نیز که از طرف فرهنگسرای آسمان در نظر گرقته شده است  به نفرات برتر در این مسابقه اهدا خواهد شد.

شایسته خاطر نشان کرد: از 15 شهریور ماه سالجاری جشنواره و نمایشگاه خانوادگی در ایستگاه توچال برگزار شده است که انجمن دارت کشور نیز با برپایی غرفه و قرار دادن تخته های دارت و آموزش رایگان در سطح آشنایی با این ورزش محبوب با استقبال بی نظیری از سوی شرکت کنندگان در این جشنواره مواجه شده است.

وی ادامه داد: در همین راستا تاکنون از بین بازدید کنندگان حدود 200 نفر جهت آموزش در دوره های دارت در محل غرفه ثبت نام به عمل آمده است.

وی در خصوص گسترش فعالیت رشته دارت در ایران گفت: این رشته ورزشی در حال حاضر با استقبال خوبی در بین عموم مردم از هر قشر و در هر رده سنی روبرو شده است که در حال حاضر نیز بیش از یک هزار  نفر بازیکن حرفه ای و نیمه حرفه ای دارت زیر نظر انجمن دارت کشور مشغول به فعالیت هستند.

مکان : تهران - ولنجک - ایستگاه یک توچال - محل نمایشگاه های فرهنگی ورزشی توچال - غرفه دارت

زمان شروع : ساعت 19 روز پنج شنبه 30 شهریور

 

 

/ 0 نظر / 13 بازدید