92/10/15

در حساس ترین بازی دور نخست این رقابت ها ، امشب (سه شنبه شب) 2 تن از بزرگان دارت جهان کاپیتان اسبق تیم ملی انگلستان "مارتین آدامز" (Martin Adams)  به مصاف کاپیتان فعلی تیم ملی این کشور "تونی اوشی" (Tony O'Shea) می رود.
 

خیز "آناستازیا" برای چهارمین عنوان قهرمانی !!!!

    شب گذشته بازی های دور مقدماتی و نخست در بخش آقایان و بازی های دور نخست در بخش بانوان ادامه یافت.
    گروه ترجمه - حسین خسروی - در بخش بانوان "آناستازیا  پتروفنا دابرومیسلووا" قهرمان روسی  3 دوره مسابقات در سال های 2008 ، 2012 و 2013  با برتری مقابل "کارین کراپن" به دور یک چهارم نهایی مسابقات راه یافت.

پس از پایان پنجمین دوره مسابقات لیگ برتر آقایان مشخص شد

شاهین حسینی در صدر جدول مسابقات

در پایان پنجمین دوره مسابقات لیگ برتر آقایان در فصل 93-92  روز جمعه 13 دی ماه سالجاری در خانه دارت شهید کشوری برگزار شد که طی آن شاهین حسینی در مجموع با 38 امتیاز در صدر جدول  ایستاد.

جهت شرکت در لیگ برتر PDC انتخاب شدند

10 نفر برتر دارت جهان

گروه ترجمه – مازیار موسوی- دقایقی بعد از اتمام فینال قهرمانی جهان 2014 که با برتری مایکل ون گرون همراه بود، اسامی ده نفر از برترین های PDC جهت شرکت در لیگ برتر ( PREMIER LEAGEU ) سال 2014 اعلام گردید.

به مناسبت یادواره شهدای تخریب استان فارس برگزارشد

اولین دوره مسابقات بزرگ دارت ایرانیان پارسه
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس قهرمان اولین دوره مسابقات بزرگ دارت ایرانیان پارسه یادواره شهدای تخریب استان فارس شد.

دور نخست رقابت های قهرمانی جهان 2014 BDO با شگفتی آغاز شد
  • حذف مدافع عنوان قهرمانی

شب گذشته در آغاز دور نخست رقابت های قهرمانی جهان 2014 BDO ، "اسکات ویتس" مدافع عنوان قهرمانی و یکی از بخت های اصلی فتح جام با شکست برابر "آلن نوریس" وداعی تلخ با این دوره از رقابت ها داشت.

آشنایی با مسابقات جهانی دارت

طی هفته های اخیر با اخبار هر روز مسابقات قهرمانی جهان 2014 PDC در خدمتتون بودیم. مسابقات قهرمانی جهان PDC ، اولین تورنومنت از سری تورنومنت های PDC در سال جاری میلادی (2014)  است که همه ساله در اواخر سال شروع و قهرمان آن در همان روز های اول سال جدید مشخص می شود.

"مایکل فن گرون" مرد شماره یک جهان

مایکل فن گرون" مرد شماره یک جهان
دیشب در دیدار نهایی مسابقات قهرمانی جهان 2014 PDC ، "مایکل فن گرون" با نتیجه 7 بر 4 (ست) حریف خود "پیتر رایت" را مغلوب نمود و در سن 24 سالگی به مقام قهرمانی جهان دست پیدا نمود.
 

رقابت دیدنی لیگ برتر و دسته یک آقایان روز جمعه 13 دی ماه

بازی های لیگ برتر و دست یک آقایان 13 دی ماه برگزار می شود.

     دبیر انجمن دارت کشور گفت: پس از برگزاری موفقیت آمیز لیگ زیر گروه آقایان در روز جمعه 6 دی ماه

فینالیست های 2014 مشخص شدند

     شب گذشته در مرحله نیمه پایانی رقابت های قهرمانی جهان 2014 PDC ، "پیتر رایت" و "مایکل فن گرون" با غلبه بر حریفان خود به فینال مسابقات راه یافتند.

 

چهره ی 4 نفر برتر مسابقات قهرمانی جهان 2014 PDC مشخص شد

"مایکل فن گرون"  ، "آدرین لوئیس"، "سایمون ویتلاک" و "پیتر رایت" پس از غلبه بر حریفان خودشان به مسابقات پایانی قهرمانی جهان راه یافتند.

گروه ترجمه- حسین خسروی- در ادامه مسابقات قهرمانی جهان 2014 PDC ، شب گذشته 2 دیدار باقیمانده از مرحله یک چهارم نهایی برگزار شد و طی آن چهره 2 نفر دیگر صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شد.

ادامه دور سوم مسابقات قهرمانی جهان 2014

دور سوم مسابقات قهرمانی جهان در سال 2014  به مانند سال های پیش در کشور انگلستان و در تالار الکساندرا شهر لندن  در حضور پرشور دوستداران این رشته مفرح برگزار شد.

بازگشت "مایک قدرتمند" در بازی از دست رفته!!!
    گروه ترجمه - حسین خسروی -

بزرگان یک به یک حذف شدند

   شب گذشته در ادامه مسابقات قهرمانی جهان 2014 PDC ، شگفتی دیگری رقم خود و این بار نوبت به حذف قهرمان هلندی 5 دوره مسابقات قهرمانی جهان رسید تا با جام وداع نماید.
 

مرحله دوم لیگ زیرگروه فصل 93-92 آقایان از نگاه دوربین

به گزارش روابط عمومی در فینال این دوره همچون دوره قبل کامبیز حافظی از استان تهران به مصاف داریوش خورشیدی از استان فارس رفت که در یک بازی بسیار زیبا از سوی هر دو دارت انداز آقای حافظی در سه لگ متوالی ( میانگین امتیاز  88/41 ) توانست داریوش خورشیدی ( میانگین امتیاز80/56 ) بازیکن خوب استان فارس را شکست دهد و به مقام اول برسد و مقام سوم مشترک را نیز آقایان محمد کلهر و مسعود سمیعی از آن خود کردند .

کامبیز حافظی به مقام نخست دومین مرحله زیرگروه آقایان دست پیدا کرد

در دومین مرحله زیرگروه آقایان 61 نفر دارت انداز از 13 استان کشور روز جمعه 6 دی ماه سال جاری در خانه دارت شهید کشوری در 16 گروه 4 تایی با یکدیگر به رقابت پرداختند که با قهرمانی کامبیز حافظی به پایان رسید .
 

/ 0 نظر / 9 بازدید