همدان دارت


مسابقات دارت و شطرنج بانوان کلان شهرهای کشور به میزبانی شهداری همدان در مریانج

استان همدان در دو رشته دارت و شطرنج نایب قهرمان شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان: مسابقات دارت و شطرنج بانوان کلانشهرهای کشور با معرفی نفرات برتر درورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج به کار خود پایان داد.
این مسابقات با حضور 96 ورزشکار از شهرداری های کلانشهر های کشور و در دو رشته دارت وشطرنج به مدت دو روز به میزبانی شهرداری همدان در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج برگزار شد.در این دوره از مسابقات در رشته شطرنج تیم های مشهد، همدان و تبریز به ترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند، دراین رشته تیم کرمانشاه نیز جام اخلاق را به خود اختصاص داد.
در رشته دارت تیمی نیز تیم های رشت، همدان و تبریز به ترتیب بر روی سکوهای اول تا سوم قرار گرفتند و همچنین تیم کرج نیز به کاپ اخلاق دست یافت.
در رشته دارت انفرادی نیز خانمها معصومه قاسمی از کلانشهر رشت، زهره حاجیلویی از کلانشهر همدان و رویا محمودی از کلانشهر تبریز مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
مراسم اختتامیه و اهدای جوایز هم با حضور رسولی (شهردار همدان) بیاناتی(معاون فرهنگی و اجتماعی و گردشگری شهرداری همدان) دارششدر (معاون اداره کل ورزش و جوانان استان) بابایی (رئیس هیئت شطرنج استان) اسکندریان (
سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان) و تنی چند از معاونین شهرداری همدان و اعضای شورای اسلامی شهر همدان در سالن دوهزار نفری مجموعه ورزشی مریانج برگزار شد.2

 
/ 0 نظر / 52 بازدید