دارت بازان لیگ برتر و دسته یک آقایان کشور روز جمعه 21 شهریور ماه در خانه دارت شه

دارت بازان لیگ برتر و دسته یک آقایان کشور روز جمعه 21 شهریور ماه در خانه دارت شهید کشوری در سومین و آخرین مرحله دور رفت به مصاف هم می روند.

 
شروع مرحله سوم دسته یک و زیر گروه بانوان

مرحله سوم از ششمین دوره مسابقات لیگ دسته یک و زیر گروه بانوان صبح روز پنج شنبه 20 شهریور ماه سالجاری در خانه دارت شهید کشوری برگزار می شود.

 
تیم بانوان مدیریت منابع آب ایران به مقام نخست جام ریاست جمهوری رسید

روز دوشنبه 17 شهریورماه خانه دارت شهید کشوری میزبان بانوان دارت انداز در مسابقات جام ریاست جمهوری ویژه کارمندان دولت بود .

 
دارت بازان زیر گروه کار خود را شروع کردند

اولین مرحله از چهارمین دوره لیگ انفرادی در بخش زیر گروه آقایان در فصل 93 صبح روز جمعه 14 شهریورماه در خانه دارت شهید کشوری آغاز شد.

 
برگزاری سومین مرحله جشنواره کودکان

به مناسبت میلاد با سعادت امام هشتم (ع) مرحله ی سوم جشنواره و مسابقه دارت کودکان در فصل 93 در خانه دارت شهید کشوری  برگزار شد.

 
برگزاری دومین رنکینگ کشور با حضور بیش از 190 دارت انداز از 17 استان کشور در خراسان رضوی

دومین دوره مسابقات رنکینگ کشوری با حضور بیش از 190 دارت انداز از 17 استان کشور ( آقایان 124 و بانوان 66 نفر ) در روزهای 6 و 7 شهریور ماه به میزبانی کمیته دارت استان خراسان رضوی برگزار شد.

 
با شرکت 19 تیم چهارمین دوره مسابقات دارت کارمندان دولت جام ریاست جمهوری برگزار شد

با حضور 76 ورزشکار در غالب 19 تیم از سراسر کشور چهارمین دوره مسابقات دارت کارمندان دولت "جام ریاست جمهوری" در بخش آقایان روز سه شنبه 4 شهریور ماه در خانه دارت شهید کشوری برگزار شد.

 
شکست دوباره"مایکل فن گرون" از "فیل تیلور" در دیدار پایانی

عصر یکشنبه حاضرین در «Challenge Stadium» شهر «Perth» شاهد تقابل مردان شماره ۱ و ۲ دارت جهان یعنی «مایکل فن گرون» و «فیل تیلور» بودند که در پایان این دیدار جذاب و دیدنی این مرد تمام نشدنی دارت جهان «فیل تیلور» بود که مجددا در فینال یک تورنومنت معتبر حریف جوان خود را شکست داد و به مانند سال گذشته مجددا در خاک استرالیا به عنوان قهرمانی دست یابد.

 
مسابقات لیگ تیمی باشگاه های کشور در فصل 93 از 12 مهر ماه آغاز خواهد شد

به گزارش روابط عمومی، دبیر انجمن دارت با بیان این مطلب گفت: این مسابقات به صورت رفت و برگشت و دوره ای برگزار می گردد به این صورت که کلیه تیم ها به میزبانی استان هایی که از قبل توسط کمیته فنی و همکاری استانهای برگزار کننده رنکینگ کشوری مشخص گردیده به رقابت می پردازند.

 
مسابقات جذاب و دیدنی "مسترز پرس" به مرحله نیمه پایانی رسید

شنبه بعد از ظهر و عصر (به وقت محلی) بازی های مرحله یک چهارم پایانی مسابقات "مسترز پرس" برگزار شد و چهره چهار بازیکن راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شد.

 
استرالیا میزبان مسابقات مسترز "پرس"

مسابقات مسترز "پرس" (Perth Darts Masters ) از سری مسابقات "World Series of Darts" روز گذشته در شهر "Perth" استرالیا با حضور 16 بازیکن آغاز شد.

 
آغاز مسابقات لیگ زیرگروه آقایان در فصل 93

مسابقات لیگ زیرگروه آقایان در فصل 93 راس ساعت 9:30 صبح روز جمعه 14 شهریور ماه سالجاری در خانه دارت شهید کشوری آغاز می شود .

 
استقبال بی نظیر از اولین مسابقه رنکینگ کشوری فصل 93

اولین مسابقه از 10 مسابقه رنکینگ کشوری در فصل 93 با استقبال بیش از 130 بازیکن دارت انداز از 16 استان کشور در دو بخش آقایان و بانوان در استان زنجان پایان یافت .

 
استان خراسان رضوی میزبان دومین دوره مسابقات رنکینگ کشوری

دومین دوره مسابقات رنکینگ کشوری در سال 1393  در روزهای 6 و 7 شهریورماه در استان خراسان رضوی برگزار می شود.

 
چهارمین دوره مسابقات دارت کشوری جام ریاست جمهوری

به مناسبت هفته دولت ، چهارمین دوره مسابقات دارت کشوری جام ریاست جمهوری با حضور کارمندان دولت اعم از رسمی،قراردادی و پیمانی برگزار می شود.

 

 

/ 0 نظر / 10 بازدید