10/4/92

بازی های لیگ دسته یک انفرادی بانوان فصل 93-92
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
جدول بازی های گروه "ب" لیگ دسته یک انفرادی آقایان فصل 93-92
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
جدول بازی های گروه "الف" لیگ دسته یک انفرادی آقایان فصل 93-92
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
جدول بازی های لیگ برتر انفرادی آقایان فصل 93-92
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

شروع مسابقات فصل 93-92

 

مسابقات فصل 93-92 از روز پنج شنبه 13 تیرماه در خانه دارت شهید کشوری در دو بخش آقایان و بانوان دارت انداز آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی، دبیر انجمن دارت کشور با اعلام این خبر گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته مسابقات فصل 93-92 از روز پنج شنبه 13 تیرماه با مسابقه زیر گروه و لیگ یک خانم ها در خانه دارت شهید کشوری آغاز می شود و در روز جمعه نیز شاهد برگزاری مسابقات لیگ برتر و دسته یک آقایان در همان محل خواهیم بود.

شایسته در خصوص نحوه انجام مسابقات دارت در فصل جاری تاکید کرد: تمامی ورزشکاران عزیز موظف هستند اساسنامه مسابقات را که در سایت انجمن درج گردیده را مطالعه کنند و بر اساس دانستن قوانین پا به مسابقات بگذارند در غیر این صورت هیچ عذر و بهانه ای از عدم آگاهی پذیرفته نخواهد بود.

گفتنی است مسابقات لیگ یک و زیر گروه بانوان دارت انداز راس ساعت 9 صبح برگزار می شود و مسابقات لیگ دسته یک آقایان طبق اساسنامه راس ساعت 9 صبح و لیگ برتر نیز راس ساعت 15 برگزار خواهد شد.

در ضمن ورزشکاران زیر گروه جهت ثبت نام میتوانند با خانه دارت شهید کشوری با  شماره تلفن22904322 هماهنگی های لازم را به عمل آورند.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
اساسنامه لیگ تیمی انجمن دارت جمهوری اسلامی ایران فصل 93-92
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
اساسنامه لیگ انفرادی انجمن دارت جمهوری اسلامی ایران فصل 93-92
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تقویم مسابقات انجمن دارت ج.ا.ا فصل 93-92
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

برگزاری مسابقه دارت ویژه کودکان

 

     به مناسبت نیمه شعبان یک دوره مسابقه دارت ویژه کودکان در خانه دارت شهید کشوری برگزار می شود.

     به گزارش روابط عمومی مهدی شایسته دبیر انجمن دارت کشور گفت: این مسابقات با هدف استعدادیابی، فرهنگ سازی، ترویج ورزش دارت به عنوان حافظ سلامتی و تمرکز ذهن و  ایجاد نشاط بین خانواده‌ها برگزار می شود.

     وی ادامه داد: برای امسال دو مرحله مسابقه ویژه کودکان در نظر گرفته شده است که به یاری خداوند اولین دوره ی آن ویژه کودکان6 تا 12 سال روز پنج شنبه 6 تیرماه سالجاری راس ساعت 17 در خانه دارت شهید کشوری برگزار خواهد شدکه به رسم یاد بود جوایزی نیز به نفرات برتر اهدا خواهد شد.

     گفتنی است جهت هماهنگی و حضور در این مراسم می توانید با سرکار خانم فرهنگ با شماره تلفن  22904322 تماس حاصل فرمایید.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

برگزاری همایش پایان فصل انجمن دارت کشور

     انجمن دارت کشور روز شنبه اول خرداد ماه سالجاری جشن پایان فصل ( 92-1391 ) خود را با اهداء جایزه به نفرات برتر و تقدیر از خانواده محترم مرحوم رضا انصاری دبیر سابق انجمن دارت برگزار کرد.

     به گزارش روابط عمومی در این مراسم پس از تلاوت قرآن مجید توسط  قاری بین المللی و نواختن سرود ملی ایران، جناب آقایاحمد اسدزاده رییس انجمن دارت کشور با گرامی داشت یاد و خاطره رضا انصاری و تشکر از خانواده ی ایشان بر اخلاق و رفتار حرفه ای تاکید کرد گفت: تنها چیزی که در طول دوران زندگی به خصوص ورزشی باقی خواهد ماند اخلاق خوب و رفتار حسنه است و رضا نمونه بارز یک انسان با اخلاق بود که همیشه در تمامی میادین نیز ضمن تاکید بر اخلاق خود او نیز یکی از با اخلاق ترین ورزشکاران در عرصه دارت کشور بود که به حق زحمات فراوانی نیز برای ارتقای این رشته در طول خدمتش کشید.

     وی در خصوص اعزام تیم ملی به مسابقات برون مرزی گفت: علت اعزام نشدن تیم در سال های آتی بیشتر به مسایل سیاسی برمی گردد و این تنها مربوط به دارت نمیشود بلکه رشته های دیگری مانند بسکتبال،کشتی و .. نیز با نامهربانی های کشورهای مقصد و عدم صدور روادید دست به گریبان بوده اند اما امیدواریم با کمک وزارت ورزش بتوانیم  تیم ملی دارت جمهوری اسلامی ایران را به مسابقات جهانی اعزام کنیم.

     مهدی شایسته دبیر انجمن دارت کشور نیز یکی از سخنرانان این مراسم به بیان موفقیت ها و مشکلات فصل92 -91 و تحلیل و برنامه های سال 92 پرداخت و از خانواده بزرگ دارت کشور خواست فصل 93-92 را با همدلی  و اتحاد آغاز کنند.

     شایسته به خبرنگار ما گفت: هر ساله پس از اختتامیه تمامی مسابقات،  جشن پایانی با اجرای برنامه های متنوع برگزار می شود.

     وی گفت: با لطف پروردگار برنامه ها امسال نیز با توجه به کمبودها و تنگناها از کیفیت و کمیت خوبی برخوردار بود و این امر حاصل تلاش چندین ماه فعالیت دوستان من در انجمن و خانه دارت شهید کشوری است.

     دبیر انجمن در پایان از تمامی هیات های استانی مربیان ، داوران ، بازیکنان و ... که در طول این یکسال زحمات فراوانی برای ارتقای دارت کشور کشیده اند، تشکر کرد.

 

     گفتنی در ابتدای این مراسم اسلایدی از رضای عزیز پخش شد که تمام حضار را تحت تاثیر قرارداد و پس از آن نیز حمید مومنی بازیکن با اخلاق دارت و یکی از دوستان رضا با حزن و اندوه فراوان و به سختی چند کلمه ی از معرفت ،ادب و شخصیت انصاری گفت. در پایان نیز با هدیه ای از خانواده مرحوم تجلیل به عمل آمد. در ضمن در این مراسم خانواده انصاری جامی (که تصویر رضا بر آن نقش بسته بود ) به انجمن دارت کشور تقدیم کردند و از این پس قرار شد هرساله جامی در ماه رمضان به نام جام شادروان رضا انصاری برگزار شود.روح شاد و یادش گرامی باد.

     در ادامه نیز لوح های تقدیر مربوط به فصل 92-91 به شرح ذیل به برترین ها اهداء شد:

سه بازیکن اخلاق زن مربوط به فصل 92-91 به ترتیب حروف الفبا

1-   خانم نسیم امینی پارسا از استان خراسان رضوی

2-   خانم مریم داوودی از استان قم

3-   خانم پروانه محتشم از استان البرز

سه بازیکن اخلاق مرد مربوط به فصل 92-91 به ترتیب حروف الفبا

1-   آقای جواد دانشور از استان یزد

2-   آقای منصور محجلین از استان فارس

3-   آقای مازیار موسوی از استان تهران

سه بازیکن زن برتر فصل 92-91 به ترتیب حروف الفبا

1-   خانم ساجده احمدی ازاستان گلستان

2-   خانم سونیا جرجانی از استان گلستان

3-   خانم زهرا شهرام نیا از استان گیلان

سه بازیکن مرد برتر فصل 92-91 به ترتیب حروف الفبا

1-   آقای شاهین حسینی از استان فارس

2-   آقای احمد کریمی راد از استان اصفهان

3-   آقای محمد مهدی دهقان از استان خراسان رضوی

برترین کمیته دارت استان ها به ترتیب حروف الفبا

1-   استان البرز با مسئولیت آقای بهنام نوری

2-   استان خراسان رضوی با مسئولیت آقای مسعود قاسمی

3-   استان مرکزی با مسئولیت آقای سعید غلامی فر

و ارائه لوح سپاس به آقای احمد کریمی راد از استان اصفهان بابت اتمام یک لگ بازی 501 در لیگ انفرادی فصل 92-91 با تعداد 11 دارت

پس از ارائه لوح های سپاس , از سه مدیر وبلاگ برتر به ترتیب حروف الفبا آقایان محمد علی روشن بین , احمد رضا مداح و عباس نصر اصفهانی با اهداء جوایز نقدی به میزان 3.000.000 ریال از طرف انجمن دارت جمهوری اسلامی ایران بابت ترویج و گسترش دارت از طریق رسانه اینترنت و وبلاگ شخصی تقدیر و تشکر گردید .

در ادامه برنامه , از قهرمانان لیگ انفرادی کشور در سه رده لیگ برتر و دسته یک و زیر گروه آقایان و همچنین دو رده لیگ دسته یک و زیرگروه بانوان با اهداء جوایز نقدی جمعاً به میزان 105.500.000 ریال و ارائه مدال ها و حکم های قهرمانی تجلیل به عمل آمد .

پس از آن از سه تیم برتر لیگ تیمی فصل 92-91 با اهداء مدال و حکم و کاپ نیز تقدیر صورت گرفت .

 

 

 

 

 

/ 1 نظر / 10 بازدید
مختار بهشتی زاده

سلام دوست دارتی من خواهشا این سایتها را لینک کن www.yazddarts.ir پایگاه دارت استان یزد www.yazddarts.com انجمن دارت استان یزد