با برگزاری دور برگشت مسابقات لیگ تیمی فصل 92-91

با برگزاری دور برگشت مسابقات لیگ تیمی فصل 92-91

چهره ای 6 تیم حاضر در مرحله نهایی لیگ تیمی مشخص شد

 

با برگزاری دور برگشت مسابقات لیگ تیمی فصل 92-91  چهره 6 تیم برتر این مسابقات مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی، دور برگشت مسابقات لیگ تیمی  روزها ی پنج شنبه و جمعه 19 و 20 اردیبهشت ماه سالجاری به میزبانی استان البرز برگزار شد.

براساس این گزارش از گروه اول این مسابقات تیم های " دانشگاه آزاد اسلامی" با 26 امتیاز ،"ایرانیان شایسته الف" با  24  امتیاز و "کمیته دارت استان البرز الف" با  19 امتیاز به ترتیب در مقام های اول تا سوم قرار گرفتند  و جواز صعود به مرحله نهایی این مسابقات را به دست آوردند.

در گروه دوم نیز تیم های  "شرکت قائم گستره فتوت (سمنان)  با   25  امتیاز ، "اندیشه سبز خزر " با   20 امتیاز  و "ایرانیان شایسته ب" با 20 امتیاز ، نیز موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند و به دور بعدی این مسابقات راه پیدا کردند.

نکته حایز اهمیت پیشرفت قابل ملاحظه تمام تیم های حاضر در مسابقات بود که نسبت به دور رفت ورزشکاران تیم ها با بازی های درخشان خود بسیاری از معادلات مسابقات را بر هم زدند.

در پایان جا دارد از سوی انجمن دارت کشور تشکر ویژه ای داشته باشیم از بازیکنان دارت انداز استان البرز به خصوص آقای بهنام نوری مسوول  کمیته دارت این استان که توانستند میزبان بسیار خوبی برای ورزشکاران در مجتمع بسیار زیبای المهدی باشند.

 

 

 

 

 

 

/ 1 نظر / 13 بازدید