اخبار

دکتر سعیدلو:
سالن های ورزشی باید در اختیار هیات های استانی باشد

دکتر سیعد لو معاون رییس جمهورو رییس سازمان تربیت بدنی در جلسه مسوولان ورزش استان کرمانشاه با بیان اینکه وضعیت دهکده های المپیکی استان ها مشخص نیست گفت: باید در این مورد دست به یک بازنگری جدی بزنیم.
به گزارش پایگاه خبری ورزش ایران ، دکتر سعیدلومعاون رییس جمهورو رییس سازمان تربیت بدنی در خصوص وضعیت دهکده های المپیک استان ها اظهار داشت: بعضی وقت ها مشاهده می کنیم که حتی برای ساخت این دهکده ها مطالعه درستی نیز صورت نگرفته است که باید در این مورد نیز به طور جدی فکری شود.
رییس سازمان تربیت بدنی همچنین با اشاره به امکاناتی که در اختیار استان ها است تاکید کرد: سالن های تخصصی در استان ها باید در اختیار هیات های استانی باشد تا آنها از آن استفاده کنند.
مهدی گردانی مدیرکل تربیت بدنی کرمانشاه در گزارشی با اشاره به امکانات استان گفت: در استان کرمانشاه 23 سالن تخصصی رشته های ورزشی به بهربرداری رسیده است ،اکثر هیات های ورزشی استان خانه تخصصی و سالن تخصصی رشته خود را دارا هستند. همکاری خوبی با نهاد های ورزشی دانشگاه ها در سطح استان وجود دارد و در حال حاظر مسغول راه اندازی دهکده ورزشی استان در رمسنی به مساحت 30 هکتار هستیم.
وی با اشاره به سرانه ورزشی استان ادامه داد: سرانه ورزشی استان 62 سانتیمتر است که امیدواریم با مساعدت های دولت و ظرح هایی که در دست احداث داریم این سرانه را افزایش دهیم.
لازم به ذکر است در این جلسه سجادی،اکبرآبادی،قاسمی،شوقانی،نجفی،تاجیک ،تقی زاده،حسن زاده،احمدی،صادقی،قره،نیاکی و مسوولان اداره کل تربیت بدنی استان حضور داشتند.

/ 0 نظر / 3 بازدید