اتمام اردوی دوم تیم ملی دارت جمهوری اسلامی ایران

اردوی دوم تیم ملی دارت با هدف آماده سازی هر چه بیشتر بازیکنان و انتخاب نفرات برتر ( 4 آقا و 2 خانم ) جهت اعزام به مسابقات آسیا و اقیانوسیه که در مهر ماه سال جاری در شهر داروین استرالیا برگزار خواهد شد , به مدت یک هفته از روز شنبه مورخ بیست و چهارم تیرماه در شهرستان گرمسار آغاز گردید و تا پنجشنبه شب با اجرای مراسم اختتامیه با حضور جناب آقای فاضلی و همچنین رئیس اداره امور ورزش و جوانان گرمسار و اهداء هدایایی از طرف ایشان به بازیکنان شایسته این مرز و بوم به طول انجامید .

این اردو با توجه به گرمای شدید شهرستان گرمسار از کیفیت بالایی چه از لحاظ تمرینات و چه از لحاظ مهمان نوازی مسئولین این شهرستان برگزار گردید و از نظر جناب آقای مهدی شایسته که این اردو و اردوی گذشته نیز زیر نظر ایشان برگزار گردید دارای تفاوتهای قابل لمسی از لحاظ سطح بازی بازیکنان , علی الخصوص بانوان بود که به گفته ایشان امیدواریم این تغییرات را در مسابقات آسیا و اقیانوسیه به مرحله اجرا در آورده و بتوانیم به یاری خدا پس از اعزام به این مسابقات , بازی های خوبی را به نمایش گذاشته و درآینده ای نه چندان دور حامل خبرهای خوشی برای ایران و مردم ایران زمین باشیم .

 

 

 

 

/ 1 نظر / 15 بازدید
میثم باقریان

سلام روزه نمازتون قبول باشه. چرا یه قالب اختصاصی واسه وب درست نمیکنید.خیلی سادس. برای هیئت دارت استان افت داره. اگه مایل دونستین من درست میکنم که در حد و اندازه استان باشه اون هم رایگان.که حداقل واسه هیئت دارت استانمون یه کاری کرده باشم.فقط اگه خواستین حتما جوابمو بدین. راستی توی این مدت باقیمانده ی تابستان مسابقه ای برگزار میشه؟ منتظر پاسختون هستم. ممنون