مقررات مسابقات دارت ایرانیان شایسته ( لیگ انفرادی کشوری سال 1389 ) - بانوان

سه شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1389 08:33 قبل از ظهر

نویسنده : مهدی شایسته
ارسال شده در: اخبار مهم ،

با سلام و تشکر از استقبال بی نظیر کلیه دوستان و ورزشکاران عزیز از طرح لیگ انفرادی

بدلیل تدارک و سفارش های مربوطه نسبت به پذیرایی مراسم افتتاحیه مرحله اول این دوره از مسابقات که با حضور جمعی از رؤسای محترم فدراسیون , انجمن دارت , تربیت بدنی و شهرداری و مسئولین مربوطه برگزار میگردد و همچنین نیاز مبرم به مشخص شدن تعداد دقیق بازیکنان مربوطه , خواهشمندم پس از واریزی های خود نسبت به تماس با اینجانب و اعلام مشخصات خود و همچنین شماره فیش و تاریخ واریزی خود اقدام فرمائید و در صورت در دسترس نبودن بانک جهت واریز نمودن مبلغ ثبت نام , کافیست بصورت تلفنی نسبت به حضور در مسابقه اعلام آمادگی فرمائید و پس از حضور در مسابقه مبلغ را نقداً پرداخت و رسید دریافت نمائید .

                                با تشکر و آرزوی موفقیت روزافزون برای یکایک شما عزیزان

                                      به امید دیدار در اولین دوره مسابقات در روز جمعه 31/02/89

بسمه تعالی

مقررات مسابقات دارت ایرانیان شایسته ( لیگ انفرادی کشوری سال 1389 ) - بانوان

1-  شروع و پایان سری مسابقات :

مسابقات دارت ایرانیان شایسته در تاریخ 18/04/1389 شروع و در تاریخ 29/11/1389 مسابقه نهایی  با شرکت 16 نفر از افراد برجسته که در این مسابقات جزء جدول رنکینگ این سه دوره از مسابقات میباشند ، صورت می پذیرد .

2-  روش ثبت نام در این مسابقات :

ثبت نام در این مسابقات می تواند از طریق پرداخت پول به حساب سیبا ملی به شماره 0102760403004 یا  به شماره کارت 6037991037938903 بنام مهدی شایسته و یا اینکه بصورت نقدی با دریافت رسید از آقای مهدی شایسته انجام گیرد . ثبت نام حداقل می بایست تا یک روز قبل از برگزاری هر مسابقه صورت پذیرد و پس از ثبت نام کلیه بازیکنان حق شرکت در مسابقه را دارند . به دلیل قرعه کشی و مشخص شدن گروه ها در روز قبل از برگزاری مسابقات ، ثبت نام می بایست تا یک روز قبل از برگزاری انجام گردد .

3-  مبلغ ثبت نام :

هزینه ثبت نام جهت شرکت دریک مسابقه مبلغ 150.000 ریال ( پانزده هزار تومان ) می باشد و چنانچه بازیکنانی که علاقمند به شرکت در 3 مرحله از مسابقات لیگ انفرادی کشوری سال 1389 بانوان می باشند ( البته غیر از بازی فینال مرحله چهارم)،می توانند ازتخفیف ویژه 100.000ریالی درمجموع بهره مند شده و هزینه 3 مرحله را مبلغ 350.000 ریال ( سی و پنج هزار تومان ) پرداخت نمایند .

4-  برگزار کننده مسابقات :

برگزارکننده مسابقات موظف است چنانچه بازیکنی تا یک روزقبل از شروع مسابقه پول ثبت نام را پرداخت نموده باشد ،  درمسابقه شرکت داده شود. مگراینگه بازیکنی شامل مراحل غیر اخلاقی یا مخالف با ورزش دارت عملی انجام داده باشد .

5- روش بازی :

بازیکنان پس از برگزاری بازی مرحله اول درتاریخ 18/04/1389 ، به سه گروه سوپر حرفه ای ( A )    حرفه ای ( B ) آماتور ( C ) تقسیم بندی گردیده و گروه A از نفر اول تا هشتم  و گروه B  از نفر نهم تا شانزدهم و مابقی بازیکنان از نفر 17 تا انتها در گروه C قرار خواهند گرفت . هر گروه در هر دوره رنکینگ مخصوص به خود را خواهد داشت و چنانچه بازیکنی در مسابقه مرحله گذشته در گروهB  و C جزء بازیکنان اول و دوم و سوم گروه خود شده باشد ، در مرحله بعدی به انتهای جدول بالایی خود صعود کرده و بالعکس چنانچه بازیکنی در مسابقه مرحله قبلی در گروهA  و B جزء 3 نفر آخر گروه خود شده باشند ، در مرحله بعدی به ابتدای جدول ذیل خود نزول می نمایند . روش بازی در ابتدا بصورت گروهی می باشد ، و از هر گروه دو نفر به دوره تک حذفی صعود خواهند کرد . در نتیجه دور دوم بصورت تک حذفی خواهد بود .  شروع مسابقات با پرتاب یک دارت توسط هر بازیکن به مرکز تخته صورت خواهد گرفت و هر کدام به مرکز نزدیکتر بود ، شروع کننده بازی می باشد و کسی که بازی را شروع کرده باشد تا پایان بازی ، کلیه لگ های فرد را شروع خواهد نمود . تعداد لگ هنگام شروع مسابقه مشخص خواهد شد .

6- روش داوری :

دردوراول کلیه سرگروه ها موظفندکه داوری را بعهده بگیرند وبعد از اتمام دور اول باید بازنده هر بازی  داوری بازی بعد را بعهده بگیرد و چنانچه بازیکنی ازاین کارصرف نظر کند حق شرکت در مسابقه بعدی را نخواهد داشت .

 

7- روش ثبت رنکینگ :

رنکینگ مسابقات به صورت جدول ذیل ثبت می گردد :

1-       حضور در هر مسابقه = 1 امتیاز

2-      ثبت امتیاز در مرحله اول بصورت لگ شماری بوده و هر لگ = 1 امتیاز ، و هر برد نیز = 1 امتیاز

3-      ثبت امتیاز در مرحله دوم و سوم بصورت جدول ذیل محاسبه می گردد :

گروه A

نفر اول = 30 امتیاز

نفر دوم = 28 امتیاز

نفر سوم = 27 امتیاز

نفر چهارم = 26 امتیاز

نفر پنجم = 25 امتیاز

نفر ششم = 23 امتیاز

نفر هفتم و هشتم = 20 امتیاز

گروه B

نفر اول = 22 امتیاز

نفر دوم = 21 امتیاز

نفر سوم = 20 امتیاز

نفر چهارم = 19 امتیاز

نفر پنجم = 15 امتیاز

نفر ششم = 13 امتیاز

نفر هفتم و هشتم = 10 امتیاز

 

گروه C

نفر اول = 12 امتیاز

نفر دوم = 11 امتیاز

نفر سوم = 10 امتیاز

نفر چهارم = 9 امتیاز

نفر پنجم = 7 امتیاز

نفر ششم = 5 امتیاز

نفر هفتم تا انتها= 3 امتیاز

 

 

4-      امتیاز مسابقه فینال در مرحله چهارم مانند مرحله اول است اما با ضریب بالاتر

 

 

 

                                                                                               مسئول برگزاری مسابقات

                                                                                                 دارت ایرانیان شایسته

                                                                                                      مهدی شایسته


 

 

/ 0 نظر / 6 بازدید